new selekce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Společenská místnost

Go down 
+3
Rebekah Taylor
Adrian L. Schreave
Reportérka
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Merliah Goodwin

Merliah Goodwin


Posts : 35
Join date : 2018-10-10

Společenská místnost - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2018 1:19 pm

Nemíní se kvůli klukovi co se jí ani nelíbí přestírat, že je někdo jiný. Je drzá, upřímná a mluví ze srdce co si myslí a to rozhodně na sobě nebude měnit. Když se ale k ní přitáhne, na chvíli se zarazí. Zdá se že jablko nepadlo daleko od stromu. Zúži oči, a pak se s okašláním odtáhne. Když ne, tak já vás taky. poznamená zcela jednoduše s pokrčením ramen. Když jí poví své koníčky, jenom přikývne. Fascinující. S tím se zvedne sama z pohovky, jako by už chtěla jít. Zastaví ji ale princovo gesto na fotografa, pozvedne obočí a potaví sse pár centrimetrů od prince, udiví ji ale když ji chytí za pás. Trochu sebou při tom gestu cukne. Nakonec ale nasadí úsměv na kameru a poté se otočí k princi a ukloní se mu na rozloučení. I já vás, Vaše výsosti. Poznamenná a opustí místnost.
Back to top Go down
Caydence Murphy

Caydence Murphy


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Společenská místnost - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2018 9:23 pm

Bylo jí řečeno, že si jí princ nechává zavolat do společenské místnosti a tak si na sebe vzala světle modré šaty s delším rukávem a šaty končí pod jejími koleny. Vlasy má rovné a na nohou má stříbrné boty na vyšším podpatku. Vejde do společenské místnosti a jde rovnou k princi a pokloní se mu. "Dobrý večer Vaše Výsosti." Pronese s úsměvem a posadí se do křesla na proti němu a ruce si dá do klína a poslouchá jeho otázku. "Mám se dobře Výsosti. Jsem jen malinko nervozní, ale to za chvíli opadne." Řekne upřímně a lehce se zasměje. Jo, to by jinak nepoznal.
Back to top Go down
Adrian L. Schreave

Adrian L. Schreave


Posts : 21
Join date : 2018-10-22

Společenská místnost - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Page 2 EmptyFri Oct 26, 2018 11:39 am

"Dobrý večer, lady." Podívá se na dívku a prohlédne si ji. Už je to dlouhý večer a je dosti unavený. Ty dívky jsou si všechny až moc podobné. Všechny jsou milé, krásné, ale stejné. Možná nalezne alespoň kapku něčeho jiného v té předchozí dívce. Ale co on ví. Třeba ho ještě překvapí.
"Ale prosím vás. Z čeho jste jen nervózní? Jsem tu jen já a těch kamer si nevšímejte. Naučíte se je ignorovat. Je to důležitá vlastnost tady v paláci." Poví jí s úsměvem a dívá se jí do očí, takže je i tělem natočený k ní.
"Povezte mi něco o sobě. Čím se zivite? Co vás baví?'
Back to top Go down
Caydence Murphy

Caydence Murphy


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Společenská místnost - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Page 2 EmptyFri Oct 26, 2018 12:10 pm

Kouká se na něj a nad jeho slovy se musí pousmát. "Těmi kamerami to není jsem na ně zvyklá, ale jak jsem řekla, odezní to." Odpoví a kouká se mu do očí a potom nakloní hlavu lehce na stranu a poslouchá jeho otázky a nakonec se jen pohodlně opře do opěradla a ruce si dí na opěrky. " Asi tohle slyšíte po několikáté, ale jsem modelka." Lehce se zasměje. Zajímalo by mne po kolikáté tohle dneska slyší. "Co mne baví? Jízda v pořádném sporťáku, cestování a neskutečně miluju hady. Blýskne se jí v ořích."Ale taky si ráda zapnu nějaký ten film, takže od klasické romantiky po krvavý horor mi rozhodně nedělá problémy." Oči jí jen září a koukne se na něj. "Je moc troufálé se zeptat na Vaše zájky a záliby?" Zeptá se jej zvědavým tónem.
Back to top Go down
Sponsored content





Společenská místnost - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Společenská místnost   Společenská místnost - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Společenská místnost
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hudební místnost

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
new selekce  :: Palác-
Jump to: