new selekce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Velký bazén

Go down 
+2
Kendra Payton
Reportérka
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Anika Dainus

Anika Dainus


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptySun Oct 21, 2018 9:42 pm

Podívá se na něj a potom se mírně protáhne. "Přesně tak, nic jiného ti nezbývá." zasměje se a projede prsty skrz vodu. "Určitě to nebude tak zlý. Nejraději vyrábím prsteny, ty jsou sice jedny z nejtěžších, ale možná proto mě to baví. Ráda překonávám překážky a výzvy." pozvedne obočí a podívá se na něj. "Součástí historie? To mě nenapadlo. Třeba bych mohla vyrobit nové korunovační klenoty. Nebo něco pro královskou rodinu." promne si bradu. Tohle jí nenapadlo. "Teda spíše nějaký dárek než klenoty, ty se nemění, samozřejmě." řekne vědomě. "Myslíš že bych ty fotky jakože pak mohla použít jako proti tobě? Hmm, to mě nenapadlo." zažertuje. "Ale to bych musela předvídat, že sem dojdeš. A to bohužel neumím." podívá se na něj a jeho další větu si vyslechne s úšklebkem na rtech. Jakmile se ponoří tak se snaží mu nějak nezatarasit cestu až bude chtít jít zpátky na vzduch. Ale zapomněla, že je to stále kluk. A ona se najednou ocitne pod vodou. Ještě rychle zadrží dech. Poté se rychle vynoří a rozkašle se. "Ty idiote!" zanadává si a je jí jedno, že je to princ. "To neplatí." stříkne po něm vodu a snaží se si upravit vlasy, které má teď všude. Když se vzpamatuje vystartuje proti němu a snaží se ho strčit pod vodu. Drží se jeho ramen, nadskakuje nad vodu a tlačí do něj, ale asi je to prd platný.
Back to top Go down
Sebastian Aaron Windsor

Sebastian Aaron Windsor


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptySun Oct 21, 2018 10:20 pm

Uchechtne se a sleduje jak si její prsty pokrávají s vodou a tak jí rozviřují. Pak se koukne zase na ní a poslouchá její slova. "Prsteny. Zajímalo mne, jaké to je je vyrbět a kolikrát to trvá i měsíce, než se vyrobí takový prsten na míru." Koukne se někam bokem a nechá tohle tak. Potom se, ale zase koukne na ní a jen se pousměje. "Vše je možné. Třeba pokud se princi o tomhle zmíníš, tak si najme tvoje služby, pokud se tedy nestaneš samotnou princeznou ty sama. Potom si můžeš navrhovat svoje vlastní šperky." Pronese a cukají mu koutky. "Jsem tak rád, že jsem jen korunním princem Anglie a něco jako Selekce u nás nefunguje." Řekne s úlevou a pak se jen tak rozhlídne kolem, ale nikde nikdo a tak se koukne zase na ní. "No a ne? Utrhali by ti za to, že si na fotce zachytila Britského prince ruce." Ušklíbne se. Jo, paparazzi jsou prostě nezastavitelný pijavice. Pomyslí si a následně se potopí a je nějakou dobu pod vodou, dokud jí nemá tam , kde chtěl. Teda doufal, že to tak bude a stáhne jí za nohy pod vodu k sobě a potom se i s ní vynoří a prohrábne si vlasy z obličeje a směje se jak blázen. "Takhle se mluví s princem? Ale no tak lady to nemyslíte vážně." Musí se jednoduše smát jejímu výrazu. "Možná neplatí, ale tahle podívná za to stojí." Pronee pobaveně a sleduje, jak se jej její muší váha snaží potopit a nedaří se jí to a tak schválně odlepí nohy od země a nechá jí tak, aby jej potopila.
Back to top Go down
Anika Dainus

Anika Dainus


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptySun Oct 21, 2018 10:26 pm

"Možná bych ti to mohla někdy ukázat. Vyrobím ti prsten. To podle mě pro tebe ještě žádná dívka neudělala." zasměje se a podívá se na něj. "Navrhovat své vlastní šperky? To bych mohla i teď, ale pod značkou princezny by to asi bylo výhodnější." sama se nad tím zamyslía ušklíbne se nad tou představou. "Jen korunním princem Anglie? To kdyby slyšel ten tvůj lid." rozesměje se. "Tvoje ruce?" podívá se na jeho a potom na svoje. "Máš je jak holka, můžu vyfotit svoje a budu milionářka." rozesměje se a upraví si vlasy. Poté ale skončí pod vodou a jakmile se vynoří vynadá mu. "Jo mluví, když se chová jak idiot, je to idiot." zamračí se, upraví si vlasy a potom na něj vyrazí. "No tak, potop se. Krucinál." nadává spíše sama pro sebe, když najednou se jí to podaří a ona se potopí i sním, jelikož to po těch neúspěších nečekala. Pod vodou otevře oči, vyplázne na Sebastiana jazyk a potom znovu vyplave na povrch. "Vyhrála jsem! Jaká je má odměna?"
Back to top Go down
Sebastian Aaron Windsor

Sebastian Aaron Windsor


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyMon Oct 22, 2018 6:10 pm

No, nezní to marně, ale nemám komu bych ten prsten věnoval. Leda tak své matce." Zauvažuje nahlas a nakonec se jen pobaveně uchechtne. ?Kdyby něco, tak bych se ti po Selekci ozval a domluvili bychom se." Mrkne na ní a nechá to tak a nakonec se jen uchechtne a kývne hlavou. "Taky si myslím, že by se pod značkou princezny prodávaly vlastně úplně samy, ale taky si myslím, že po případě, že by jsi se princeznou nestala, tak by se stejně taky prodávaly, protože by lidé věděli, že jsi byla součástí Selekce." Pronese a pomalu se dá do plavání, ale nadále vnímá její přítomnost a poslouchá její slova a pak se na ní koukne a lehce se ušklíbne. "To asi ano, ale nido z mého lidu zde není a taky  to bylo myšleno tak, že jsem vděčnej za to, že nemusím mít Selekci a taky moji rodiče ví, že mi nemaj hledat nějakou princeznu, protože já sám si vyberu tu, které se povede získat si moje srdce." Pokud by mi někoho našli rodiče sami, tak bych musel odmítnout. Svou vyvolenou si najdu sám. Koukne se na ní a pokrčí rameny. "Takže ani nepotřebuji Selekci." Vítězně se uchechtne. Na její poznámku o jeho rukou se nějak nevyjadřuje a pak se potopí a uskuteční tak o, co měl v plánu a je celej happy, jak mu to vyšlo a dokonale se baví nad tím, jak je ona naštvaná. "Pf, kdyby jsi byla v mé rodné zemi, tak tě za tohle dám do Toweru milá Aniko." Ušklíbne se na ní a očima sleduje její tvář a pak se jen baví na tom, jak se na něj vrhne a snaží se jej potopit a nejde jí to a tak s ad ní slituje a vlastně se nechá potopit a jakmile se vynoří dá si vlasy z čelo a pobaveně se zasměje."Silná to lady." Potom se na ní podívá jeho modrýma očima. "Jaká je tvá odměna? To netuším, takže je na tobě, aby jsi si svou odměnu vybrala sama." Zase se ponoří, ale tentokrát plave dál od ní.
Back to top Go down
Anika Dainus

Anika Dainus


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyMon Oct 22, 2018 9:58 pm

"Prsteny snad nosí i muži." podívá se na něj jak na hlupáka a jen protočí očima. Ušklíbne se a upraví si vlasy pod vodou. "To je vlastně také možné, už tak jsem známá tvář. Myslím, že obchod bude od této chvíle ještě více prosperovat." zasměje se a promne si nadšeně rty. Její firma je pro ni důležitá i přes její mladý věk.
"Selekce je hloupost." řekne a možná to zní zvláštně, když je zrovna ona v ní. "Přihlásila jsem se, ale nevěřila jsem, že by mě ten systém vybral a ono fakt. Takže uvidím jak to bude probíhat. Ale přijde mi to hrozně omezené. Princ si vybere z takového malého množství dívek." protočí očima a oddechne si. "Tak to máš skvělé, tak by to mělo být." řekne vážně a podívá se mu do očí. "Máš větší výběr." ušklíbne se a udělá kolem něj pár temp. Poté jí ale potopí a ona se na něj naštvaně zamračí. "Tower je prý moc krásný." vyplázne na něj jazyk a potom se snaží ho potopit, po několika neúspěšných pokusech se jí to konečně podaří. Zaraduje se. "Samozřejmě. Silná a s hbitými prsty." ušklíbne se. "Takže si mám vybrat odměnu sama? No jen aby jsi nelitoval." zasměje se a když uvidí jak plave od ní, potopí se také a předplave ho. Zastaví ho a on je tak nejspíš nucen se vynořit. A hned jak uvidí jeho hlavu nad hladinou, políbí ho. Potom se ale sama rychle potopí a kousek od něj odplave.
Back to top Go down
Sebastian Aaron Windsor

Sebastian Aaron Windsor


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 4:18 pm

Malinko se ušklíbne. "Tak jasně, ale mě bohatě stačí ty korunovační prsteny, které mám doma, takže asi tak, ale pokud by jsi mi nabídla třeba nějakej, tak bych jej asi taky nosil a ne je na výjmenčný akce v Buckinghamském paláci." Mrkne na ní a lehce se pousměje a poslouchá jí dál mezitím, co plave. "Takže vlastně ta Selekce má něco do sebe. Pomůže Vám v případě, že neuspějete v paláci se tak nějak zviditelnit a prospěje to vaší kariéře." Řekne a pak se na ní jen koukne svýma modrýma očima.
"Selekce je hloupost, ale sama v ní jste. jak ironické." ušklíbne se pobaveně a poslouchá její další slova. "A proto jsem dost rád, že u nás nic takového není a doufám, že ani nebude, tedy snad se otec neinspiruje Illleou a neudělá něco takovýho i pro mne. Dal mi slib, že se mi nebude do výběru manželky plést." No, ale u něj nikdo nikdy neví. Nad jejími slovy se uchechtne a lehce zvedne hrdě bradu. "Mohu si vybrat kteroukoliv ženu jen sám uznám za vhodný a nemusím se omezovat tím, že bych některý musel ublížit tím, že jí pošlu domů." Koukne se na ní a učklíbne se. "To je sice pravda, že Tower je krásný, ale jen pokud nepobýváš v tamním žaláři." Zazubí se pobaveně a potom se tedy nechá potopit a následně se vynoří a řekne jí, aby si svou odměnu vybrala sama a plave od ní a ponoří se a je nějakou dobu pod vodou, ale jakmile se vynoří a nadechne se, tak jej překvapí cizí rty. Dá si vlasy z čela a pohledem sleduje osobu, která od něj plave dál. "Ts, takhle si ukrást polibek korunního prince? A ještě k tomu z cizí země?" Plave za nía chytne jí za jednu nohu a přitáhne jí tak k sobě. "To se nedělá drahá lady."
Back to top Go down
Kendra Payton

Kendra Payton


Posts : 13
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 4:47 pm

Kendra sa zastavila tesne pred koncom pretože si uvedomila, že okolo nej sa nikto nenachádza. Už tam nebol, neplával vedľa nej a to jej prišlo doslova podozrivé. Kendra sa musela pozerať na to ako priplával k brehu. Neprišlo jej to ako vtip, pretože podľa nej by možno žiaden muž sa neznížil na to, aby si niečo podobné vymyslel. Dokonca by bola rada ak by vyhral práve on. Možno by sa dozvedela, čo sa nachádza v jeho hlave a ešte aj to, že by v jej očiach vyzeral ako správny muž, ktorý nepustí len tak ženu pri každej jednej príležitosti do vedenia. Ona rada vyhrávala, to rozhodne áno ale len v tom momente ak to bolo skutočne férové.
,, nemyslím si, že by som vyhrala právom. Ak by ste boli vo svojej forme, tak by ste určite vyhrali. No v tejto chvíli na tom nezáleží." Kendra k nemu priplávala a pozrela sa na neho. Nebola žiadnym masérom no vedela zo svojich skúsenosti o tom, ako má postupovať ak človek dostane krč do nohy. Pri pohľade na jeho stehno, ktoré si začal masírovať jej zrak takmer okamžite padol na tú jazvu. Nebola človekom, ktorý by sa len tak začal na niečo vypytovať. Nechcela to nejako rozoberať na miesto toho sa sústredila na to, čo ho trápilo. ,, nechajte ma, pomôcť vám.. nie som v tomto odborník ale určite by som vám mohla pomôcť." povedala kendra pričom prešla ešte o niečo bližšie k nemu a dotkla sa jeho lýtka. ,, robte to, čo poviem. dobre?" následne mu povedala aby nohu vystrel. Dotkla sa jeho nohy a nechávala ju vystretú. Mohli sa v nej nachádzať mierne zimomriavky no určite to muselo po chvíľke pomôcť. prešla z jednej strany k jeho stehnu, ktoré následne začala masírovať.
Back to top Go down
Anika Dainus

Anika Dainus


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 5:56 pm

Podívá se na něj a jen se ušklíbne. “Tak až se dostanu do své dílny tak si na tebe třeba vzpomenu.” Pohlédne na něj a upraví si mokré vlasy za ucho.
“Přesně tak. Třeba tady jsem jen kvůli zviditelnění. Sám jsme teď řekl že i jen to že jsem tady tak mě proslavilo.” Pokrčí rameny. Má to dobře promyšlené. Moc dobře ví co tohle pro ni znamená a jestli se stane nebo nestane královnou, to je jí tak nějak jedno.
Poté si vyslechne jeho vysvětlení jak to má s budoucí ženou a jen se na něj zvláštně podívá. “Dívky které se sem hlásí musí tak nějak vědět že se nedočkají konce.” Řekne znechuceně. “Jakože jít každá do selekce s tím že vyhraje? Vždyť musí vědět že to není možné.” Protočí očima a potom ho konečně potopí. Chce za to ale odměnu a moc dobře ví jakou.
Jakmile ho narychlo políbí okamžitě se otočil a snaží se odplavat. Na jeho první větu odpoví jen smíchem. Jakmile ji ale chytí za nohu vyjíkne a nechá se k němu dotáhnout. Namáčkne se na něj a zadívá se mu do očí. “To co se dělá a nedělá, si rozhoduji jen já sama.” Ušklíbne se a znovu ho políbí.
Back to top Go down
Sebastian Aaron Windsor

Sebastian Aaron Windsor


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 6:50 pm

Musí se zasmát."Tak fajn, budu očekávat balík do vlastních rukou." Řekne pobaveně a pak se na ní koukne a poslouchá její další slova.
"Tak pokud jsi zde jen proto, aby jsi se zviditelnila a udělala si reklamu na tvé šperky, tak proč ne? Je to jen Tvoje věc, ale pak je mi celkem líto prince. Dost by mne zajímalo, kolik dívek sem přišlo kvůli němu samotnýmu a ne jen pro slávu, zviditelnění a nebo dokonce korunu." Pronese a pak jí jen povídá o tom, jak je neomezený tím, že si může najít ženu dle jeho libosti. "Tak jasně, ale pro některé znamená to, že by se stala princezno, jako možnost k tomu, aby se jejich život změnil." Pokrčí rameny a potom na něj uspořádá nálet a snaží se jej potopit a nakonec jí v tom pomůže. Pak se jej zeptá na odměnu a on jí nechá, aby si sama vybrala , co chce. Potopí se a jakmile se vynoří, tak je docela zaskočen tím,že na svých rtech ucítil cizí rty a tak se na ní jen koukne, ale nakonec se rozplave za ní a chytne jí za nohu a přitáhne k sobě. "To sice ano, ale tohle by jsi neměla dělat, protože se to bere, že zrazuješ prince." Jakmile cítí, že jej znova políbila,tak se po chvilce odtáhne. "Tohle už nedělej. Ty patříš úplně jinýmu princi."
Back to top Go down
Anika Dainus

Anika Dainus


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 7:40 pm

"Jen aby jsi potom nebyl překvapený, až ti doopravdy dorazí." ušklíbne se na něj. Ona na to nezapomene a určitě mu ten prsten udělá. Třeba se tak proslaví i trošku v Anglii. Jestli se na ten prsten bude někdo ptát a on nebude lhát odkud ho má. Jen nad svou myšlenkou pokrčí rameny a otočí se na Sebastiana.
"Já si myslím, že princ má dalších x dívek k tomu aby se cítil dobře. Plus jak se mám cítit asi já? Moc dobře vím, že se stýká s každou a bůhví co s každou dělá. To si myslím, nesvědčí ani dívčí psychice. A určitě né té, která tady jde s jasnou vidinou výhry a především výhry princova srdce. To není zrealizovatelné prostě." podívá se na něj vážně. Má to promyšlené a jednoduše nechce být jednou z těch slepic, které jdou jen po princovi. Ona myslí hlavně na sebe. Vždy to tak bylo.
"Viděla jsem jaké dívky se tady pohybují a myslím, že každá z nich má život dobrý. Moc nízkých kast se sem nedostalo." podívá se na něj a usměje se. "A jestli nemají život dobrý takový jaký byl před selekcí, podle mě pro něj nedělaly dost. A jestli si myslí, že jim koruna pomůže k lepšímu životu, tak se mýlí." prohrábne si vlasy a trošku upustí páru, mírně se vztekla. Potom to ale ze sebe vypustí polibkem, který nebyl vůbec špatný.
Jakmile si ji k sobě přitáhne podívá se mu do očí. "Bere se to jako zrada když se to dostane ven." pozvedne obočí a udělá to znovu, ale to už narazí. "Nejsem ničí majetek!" zvedne na něj hlas.
Back to top Go down
Vincent Garrer

Vincent Garrer


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 8:26 pm

Vincent tu křeč zprvu jen předstíral,ale jakmile vylezl z vody,jizva ho začla opravdu bolet. Takže jak si hladil stehno,bylo to oprávněně. "Třeba byste vyhrála i tak." Mrknul na ni a následně sykl bolesti. "Vole, předstírás křeč,az ji nakonec opravdu dostanes." Vynadal si vduchu a podíval se na ni,jak k nemu doplavala. Zrak ji stanul na jeho stehně a jemu bylo hned jasné, že si musela všimnout te nepřehlédnutelné jizvy,kterou měl z valky. Sklopil k ní pohled a pak ho zase zvedl ke Kendre a ušklibnul se. "To je jizva po kulce..z války." Objasnil ji,protoze se sice nezeptala,ale určitě jí to vrtalo hlavou. Následně si zaprel ruce dozadu a prohnul se v zadech. Nechal ji,at mu pomuze a jen přikývl. Dotkla se jeho lytka a rekla,at narovna nohu. Nechal ji narovnanou a v tu chvili v ní ucítil mravence.. nebylo to vsak neprijemne. Sledoval ji,jak se presunula k jeho stehnu a zacala ho masirovat. Behem chvilky byla krec pryc a bylo mu to příjemné az moc. Kamarad uz se pomalu chtel hlasit o slovo,tak ji Vincent ruku opatrně chytl do své. "Děkuji, už je to lepší. Vlastně uz je krec pryc." Řekl s úsměvem a zadival se jí do očí. Porad ji držel za ruku a byli u sebe tak blizko. Pohled mu sjel na její rty a palcem ji pohladil po hrbetu ruky. "Kde ses celou dobu schovavala?" Zeptal se vduchu a následně uslysel odpoved. "V kuchyni." Na to vsak nereagoval a ztratil se v jejich ocich..
Back to top Go down
Sebastian Aaron Windsor

Sebastian Aaron Windsor


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 9:44 pm

"No to by bylo asi možný. Moc mi soukromá pošta nechodí. Možná se ke mne ani nedostane, protoře palácová stráž by si myslela, že je to bomba, nebo tak něco." Pobaveně se uchechtne. "Ale našel by se způsob jak bych si ho vzal, takže pokud si vzpomeneš, tak budu rád." Dodá nakonec a zase se zaposlouchá do jejich slov. "To máš asi pravdu. Myslím si, že tahle Selekce rozhodně nudná nebude. Kdyř je zde spousta z vyšších kast, tak to bude rivalita všude ve vzduchu." Pousměje se a pak se koukne zase na ní. "Takže samí modelka, herečka, zpěvačka a tak dále?" Jeho tón hlasu je pobavený a už teď je celkem rád, že sem nakonec jel. "Koruna nikom do klína jen tak nespadne." Kývne jen hlavou a potom jsou jeho rty natištěny na těch jejich v letmém polibku a pak si jí hezky chytne za nohu a přitáhne si jí k sobě a kouká se jí do očí. "Nikdy nevíš. třeba nás někdo sleduje." Zašeptá, než jej ona zase políbí. po chvilce polibek přeruší a ona na něj křikne, že není ničí majetek."Uklidni se." Řekne klidně a dívá se na ní. "nejsi ničí majetek, dobře? Tak šhh."
Back to top Go down
Anika Dainus

Anika Dainus


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 23, 2018 9:57 pm

"Bomba? To by snad prohnali nějakým zvláštním přístrojem, nebo rentgenem ne? A když uvidí, že je v tom jen šperk, tak by to mohli nechat projít. Ale nevím jak to u tebe funguje." pokrčí rameny a pousměje se. "Našel? Tak to si piš, že si vzpomenu. Důležité věci, ty já nezapomínám." ušklíbne se a prohlédne si ho.
Ano a já budu ve vedení té rivality. Ušklíbne se sama pro sebe a potom ho znovu zaregistruje. "Ano přesne tak, modelka, herečka, zpěvačka..No a pak já. Klenotnice." rozesměje se. "Je to docela vtipné." pokrčí rameny. "Sebastiane, tobě koruna do klína spadla." pozvedne obočí a prohlédne si ho.
Po polibku se na něj otočí. "Kdyby nás někdo sledoval už tady nejsme a tohle neděláme." přiblíží se k němu, ale jakmile ji osočí jako že je něčí majetek, to se naštve. Jeho slova ji ale okamžitě uklidní a ona se na něj podívá. "To že jsem se sem dostala, neznamená, že někomu patřím. Stále jsem svou vlastní paní a můžu si dělat co chci!" řekne důrazně a pohladí ho po hrudníku, kam také směřují její oči. Potom je zvedne až z nich spadne pár kapek vody z bazénu. "Ty jsi nad tím nikdy nepřemýšlel? Trošku zarebelovat? Nachvilku zapomenout na své povinnosti a jen dělat co v tu chvíli chceš?" pozvedne obočí a podívá se na něj.
Back to top Go down
Kendra Payton

Kendra Payton


Posts : 13
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyWed Oct 24, 2018 9:50 am

Pre Kendru to bola doslova maličkosť. Predsa pomohla, kedy mohla a v tejto chvíli nemala nič iné na práci. Nenechala by ho len tak trpieť. Mala dokonca nutkanie sa tej jazvy dotknúť alebo si vypočuť celý príbeh no napokon si len zahryzla do vnútorného líca a cítila ako sa dotkol jej ruky. Kendra sa takmer inštinktívne vytiahla z vody, posadila sa na okraj bazéna a zadívala sa na jeho ruku. Nespustila ju, dokonca pocítila ako jej palcom prešiel po pokožke pričom mu venovala jeden dlhý pohľad. Možno si to áno neuvedomila no na jej tvári sa objavil aj malý úsmev.
" Nechcem vyhrávať týmto spôsobom. Kedy by som vyhrala nad niekým, kto mal v ten daný moment kŕč. Čo ak by sme to uzatvoreli tým, že sme vyhrali spoločne? " Kendra sa musela trocha zasmiať. Znamenalo to, že príde moment, kedy bude trénovať a toho sa trocha bála no potrebovala spevniť svoje svaly. Ruku, ktorú jej držal pustila a prešla si po brušku, ktoré bolo ploché. " Potrebujem spevniť! " Povedala na seba prísne a následne sa rukami oprela zo zadu.
" Tak a teraz mi už musíte prezradiť, čo by ste si priali ak by ste vyhrali pretože tento moment našiel " bola v skutku zvedavá, čo z neho b tomto ohľade vijde.
Back to top Go down
Vincent Garrer

Vincent Garrer


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyWed Oct 24, 2018 11:34 am

Bylo od ní milé,jak se mu snažila pomoct a už mu zazač být blbé,že to na ni jen hraje, když  v tu chvíli se dostavila karma a křeč se dostavila. Chytl se okamžitě za stehno v místě,kde měl velkou jizvu po kulce. I Kendra si ji všimla,když se k němu přiblížila,tak jí jen krátce objasnil,kde k ní přišel. Celý příběh jí vyprávět nebyl,protože to nebyl hezký příběh a už vůbec na něj nechtěl vzpomínat. Přece jen táhnout na rameni svého zraněného přítele s kulku ve stehně není něco,co se vypráví na potkání. Vlastně to byl den,kdy přišel o všechno..ztratil nejlepšího přítele a parťáka v jednom. To byl také důvod,proč v armádě skončil..a ocitl se tady.
Kendra mu chtěla pomoct,tak mu zacvičila s nohou a pak se přesnula k jeho stehnu a masírovala ho. Chvíli to vydržela,ale jakmile se jeho myšlenky začly stáčet jinam,vzal ji za ruku. Sledoval ji,jak se vyšvihla na břeh a zadívala se na něj. Jakmile se usmála, pohled mu sjel na její rty..ty své si olízl a poslouchal ji. Nechal ji domluvit a pak jen přikývl. "Souhlasím." Okamžitě zvedl koutky k úsměvu. Ruku mu pustila a přejela si po břichu. Sjel ji pohledem. "Neřekl bych,podle mě máte skvělou postavu." Pronesl zcela upřímně a podíval se jí do očí.
Nespouštěl z ní zrak ani,když se opřela a zasmál se, následně si promnul rty. "Popravdě ta lekce bude pro mě také výhra,ale co bych skutečně chtěl?" Zamyslel se..a lodíval se jinam. Ze všech nevhodných věcí vybral jednu nejpřijatelnější a otočil se na ni. "Chtěl bych,abyste se mnou,jak budete mít volno šla na večeři." Řekl nakonec..ví o tom,že se o tom zmiňoval.. "ale ne někdy..co nejdřív." Mrkl na ni a a také si zapřel rukama a narovnal si záda..
Back to top Go down
Kendra Payton

Kendra Payton


Posts : 13
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyWed Oct 24, 2018 4:14 pm

Na jej tvári sa objavila malá červeň po tom ako sa na ňu pozrel a pochválil jej postavu. Prišlo jej to veľmi milé no bolo to predsa normálne, že človek nebol veľmi spokojný so svojou postavou. Ona nebola jedna z tých, kto by v zrkadle videl niekoho iného, nejakého tučného človeka. To rozhodne nie, dokonca nebola ani jedna z tých, kto by si odopieral jedlo. Milovala ho a bol jej životom.
,, ďakujem veľmi pekne, no stále je čo s ňou robiť." musela sa zasmiať. Potom sa pozrela na vodu pred sebou, nohy mala stále v bazéne a pohrávala sa s tou vodou, ktorá vyzerala dokonalo. Toto miesto bolo krásne o tom nebolo pochýb. Pozrela sa na Vincenta a musela sa do tej vody opäť ponoriť, cítiť ju a cítiť ako ju nadvihuje pretože to bol oslobodzujúci pocit. ,, večeri mám voľné. Môžete si povedať deň a ja nebudem môcť odmietnuť ani namietať." bola to pravda. Ak by mala premýšľať nad tým, že kedy bola naposledy niekde vonku musela by poriadne zalapať v pamäti. čo bolo pomerne škoda, pretože vo svojej skrini mala mnoho zaujímavých kúskov, ktoré musela niekedy zasa vytiahnuť.
,, nemyslíte si, že vás tu zdržujem? predsa nechcem aby ste prišli k nejakému úrazu alebo niečo podobné. A predsa len vás už pomerne dlho zdržujem.." Kendra sa musela uistiť, či náhodou nemá v pláne tento večer stráviť v prítomnosti niekoho iného. Bolo tu tak krásnych a výnimočných žien, že nechcela aby o tie osobnosti prišiel.
Back to top Go down
Sebastian Aaron Windsor

Sebastian Aaron Windsor


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyWed Oct 24, 2018 5:21 pm

Zasměje se."Ani,důkladně by to prohlédli rentgenem a když by tam uviděli prsten, tak by si mysleli, že mne někdo žádá o ruku a potom by se to po paláci rozjelo tichou poštou a nějak by se to dostalo k rodičům a potom k sestrám a ty by se z toho radostí pominuly." Zakroutí nad tím hlavou a pobaveně se pousměje. A potom by začal výslech, že kdo je ta, která mi posílá prsten.
"Důležitý věci nezapomínáš? Tak to je dobrá vlastnost" Zamrká na ní a lehce zvedne jeden koutek rtl do úsměvu. Poslouchá její slova a nadzvedne jedno obočí. "Tak třeba zrovna Ty mezi těma všema modelkama, herečkama a podobnýma prince zaujmeš ty, protože jsi právě klenotnice." Pokrčí jen ledabyle rameny. Všechno je možný.
Nad jejími slovy o tom, že jemu spadla koruna do klína se jen nelibě zamračí. "Mě ano, ale jen roto, že jsem prvprozenej a ještě k tomu muž. Sice se musím učit, jak vládnout zemi a jak jí správně vést, aby vše šlapalo jak má, ale taky si dovedu najít čas pro sebe a bavit se." Řekne, jako by mluvil o něčem nepodstatném.
Po polibk jí chytne a drží jí u sebe. Čekl to, co řekl a pak jen poslouchá její slova a než sthne jakkoliv odpovědět, tak je zase rty natisklá na těch jeho a on je nucen se odstrčit a připomenout jí, že zde proto, aby zapůsobila na jiného prince, ale to jí naštve, tak jí nakonec ujistí, že není ničí majetek."Ano jsi svou paní v tom míč pravdu.Každej je svým pánem, ale taky by se mělo umět dobře kličkovat mezi pravidly a nenechat se chytit při jejich porušení." Ušklíbne se. Tohle znělo tak divně, kdyř vlastně on sám musí tyhle pravidla taky tak nějak dodržovat. Nad jejími dalšími slovy vydechne a pustí jí. "Nesčetněkrát jsem nad tím uvažoval, když mám lekce etikety, protože je to celkem únavný. Místo toho bych se třeba rád projel na koni, nebo vzal své auto a jen tak vyrazil do ulic Londýna." Pokrčí rameny. Jo, etiketa zrovna není mou nejoblíbenější součástí výuky na budoucího vladaře.
Back to top Go down
Vincent Garrer

Vincent Garrer


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2018 12:25 pm

Všiml si,jak se po jeho větě začervenala a přišlo mu to hrozně roztomilé. Vždy se mu líbily nesmělé a skromné dívky,které musel dobývat a mít pocit,že je musí chránit. A vůbec se nedivil její poznamce o své postavě. Přece jen málokterá žena byla se svou postavou a celkovým vzhledem spokojená. Nechápal to..jedna měla moc malá prsa,další velká. Jiná byla moc tlustá,ta zase hubená. Přitom byly všechny krásné,ale jen v očích toho správného muže. Pousmál se proto její větě. "Vy ženy.. jste krásné a přesto byste na sobě pořád něco měnily." Zavrtěl nad tím pobaveně hlavou a otočil se na Kendru. Sledoval ji,jak hupsla do vody a usmál se.
Poslouchal,co říkala a narovnal se. "Já také,tak to je super. Co třeba v pátek nebo sobotu? Jeden den bude ples,tak v ten den,kdy nebude můžeme vyrazit na večeři. Jen,abych věděl.. jakou preferujete kuchyni?" Chtěl zjistit,aby nevybral restauraci,ve které by jí jídlo nechutnalo. Sice nevypadala vybíravě,avšak člověk nikdy neví. Sám nemá přehled o restauracích,tak bude muset zajít za Julianem a poptat se. Také bude muset zařídit odvoz nebo si vyzvednout ve městě v garáži své auto,aby se tam měli jak dopravit. Ale to ještě nějak vymyslí. 
Skočil za ní do vody a zavrtěl hlavou. "Zdržujete od spánku? Ne..ale jestli už chcete jít?" Zeptal se a rukama zavířil vodou. Díval se jí do očí a ještě nechtěl od ní. Chápal všaj,jestli už byla opravdu unavená a chtěla jít spát. Přeci jen už bylo dost pozdě...
Back to top Go down
Katie Donovan

Katie Donovan


Posts : 7
Join date : 2018-10-15

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyThu Oct 25, 2018 5:14 pm

Potom co odpoví se z rozhovoru zcela odpojí a začne jenom plavat po bazéně a Sebastiana a Aniky jsi nevšímá, celý ten rozhovor se jí jednoduše nezamlouvá nebo spíše vůbec nezajímá. Nakonec vyjde z bazénu a vezme si ručník, kterým se zlehka osuší a rozloží ho na jedno lehátko na které si i následně lehne. Vezme si do ruky svůj telefon a začne odepisovat na zprávy a pokusí se i zavolat své mámě, která je na léčení kvůli závislosti na alkoholu.
Back to top Go down
Anika Dainus

Anika Dainus


Posts : 14
Join date : 2018-10-07

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 30, 2018 6:14 pm

"Někdo tě žádá o ruku? Jako třeba já na dálku? Ale prosímtě, tak ti lidi nemůžu být naivní." řekne a ušklíbne se. Potom se na něj podívá a jestli to myslí vážně jen pozvedne nechápavě obočí. "Idioti." Pohlédne na něj a udělá kolem něj pár temp. "Samozřejmě, že je to dobrá vlastnost. Hodně lidí zapomíná důležité věci a jak pak dopadají." zasměje se.
"Jo abych zaujmula princem jen tím, že mám nižší kastu? Aby mě litoval? Tak na to asi nemám nervy." poví přísně. Jeho slova o kralování jí prolétnou jedním uchem tam a druhým ven, tohle jí uplně nebere. "To ano, ale stejně se mi zdá, že jsi mírně napatý." rozesměje se, připlave k němu zezadu a trošku mu promasíruje ramena. "Ano přesně jak říkám. Jak prkno."
Poté se ale políbí a ona se naštve, když se jí snaží uklidnit jen se na něj podívá. "Myslím, že zatím kličkuji docela dobře." pozvedne laškovně obočí a podívá se na jeho rty a potom od něj na chvilku odplave. "Ale ty nemáš zájem se bavit. Myslela jsem, že jsi jiný. Teď máš možnost dělat co chceš a neuděláš to." Srab. Poté se potopí.
Back to top Go down
Sebastian Aaron Windsor

Sebastian Aaron Windsor


Posts : 21
Join date : 2018-10-10

Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 EmptyTue Oct 30, 2018 7:00 pm

"No jo i něco takovýho by se mohlo stát, ale bohužel ne v tomhle případě." Pokrčí rameny a nechá to tak a pak se jen na ní koukne s jedním obočím zvednutým a sleduje, jak kolem něj plave a poslouchá její další slova."Někdy na něco zapomenout se může stát, ale nemělo by to bejt pravidelně. To je dost o ničem." Hlavně pokud se jedená o to, že se ta osoba má stát hlavou státu. Tam se nedoporučuje na něco zapomenout. Nakloní hlavu na stranu a sám udělá několik temp, než se rozhodne jí odpovědět na její další slova.
"Kdo ví jak to všechno bude. Tahle soutěž je teprve na samým začátku, takže se stát může cokoliv." To jestli jí bude, nebo nebude litovat je mi celkem jedno. Nad jejími slovy se zarazí a nakonec jen pobaveně zakroutí hlavou. "Opravdu? To je mi, ale novinka. Proto jsem se vlastně rozhod zajít si sem a uvolnit ono napětí v mých svalech. Plavání a posilovna jsou na to ten nejlepší způsob." Řekne a pak se jeho svaly jemně napnou pod jejím dotekem a následně jej ona políbí, načež se na něj naštve a on jí potom uklidní. "K tomu, že ti kličkování jde bravůrně nemám, co bych vytknul." Přivře oči Sleduje, jak od něj Anika plave dál a tak jí nakonec doplave a věnuje jí jen zběžný polibek na tvář. "Kdybych nechtěl dělat to, co nemůžu a , co nechci, tak bych tě poprvý nenechal, aby jsi mne políbila. Zakázaný ovoce chutná nejlépe. Něco na tom asi je." Zašeptá a potom nabere směr ke schodům a vyleze ven z bazénu a jde ke svému ručníku, utře i stékající vodu z obličeje a potom si nechá ručník za krkem a koukne se na dívku ve vodě a zvedne jeden koutek úst do úsměvu. "Děkuji za tvou společnost. Bylo to..zajímavé. Snad se uvidíme i příště." Naposledy se na Aniku usměje a potom se vydá ven z prostor bazénu a celkem spokojeně se usmívá a míří si to do převlékáren, kde se oblékne do suchého oblečení a odejdeHm, Zas tak zabitý to tady nebude.
Back to top Go down
Sponsored content





Velký bazén - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Velký bazén   Velký bazén - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Velký bazén
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
new selekce  :: Palác-
Jump to: